Ford LTD Crown Victoria

Cena: 100 zł/h z kierowcą + kilometrówka 1 zł/km, bez kierowcy - kilometrówka 1,2 zł/km zł/godzinę

Telefon: 669 459 526

e-mail: wszolek.kuba@gmail.com

Województwo: ,

Silnik: V8 5.0L EFI
Rok produkcji: 1987
Stan samochodu: oryginalny, nadgryziony teksańskim zębem czasu

Samochód z kierowcą: tak, jednak możliwe wypożyczenie po spisaniu umowy i pozostawieniu opłaty kaucyjnej bądź innego samochodu (nie volkswagena). Wynajem w pomorskim, ale mogę dojechać WSZĘDZIE (poza Radomiem – boję się).

Cena do negocjacji: jeśli posiadasz innego ciekawego klasyka (nie volkswagena) możemy się na czas wynajmu wymienić – wtedy płacisz tylko za paliwo. Nie dłużej niż 1 dzień. Taka oferta jednak skierowana tylko do właścicieli samochodów z Trójmiasta i okolic.

Możliwość wynajęcia: ślub, wesele, film, reklama, prace wyburzeniowe, impreza firmowa, wieczór panieński, studniówka, prywatnie.

UWAGA: Zgadzam się na sesje zdjęciowe NA samochodzie – na masce, klapie bagażnika, dachu można spokojnie siadać. Do ślubu można dowolnie przystrajać – zgadzam się na przyklejanie ozdób do samochodu. Zgadzam się na wleczenie za samochodem puszek, beczek, dłuzników.

Dodatkowy opis: Ford LTD Crown Victoria – od 1983 roku był typowym miejskim samochodem dla klasy średniej z małym, ekonomicznym silnikiem V8 i niedużym 5,4 metrowym nadwoziem typu sedan zdolnym pomieścić raptem 6 osób. Przez niezawodnosć i trwałość był wybierany przez amerykańską policję i taksówkarzy, studentów i bezrobotnych.
Wyposażony w hak do 7,5 tony, jednak wynajmującego proszę o nie holowanie przyczepy cięższej niż 4,5 tony.
Samochód w budżetowej wersji wyposażenia „S” nie posiada dodatkowego wyposażenia. W standardzie trzybiegowy automat AOD z wybierakiem przy kierownicy, tempomat sterowany z kierownicy, klimatyzacja, oryginalne radio.
Samochód utrzymany w oryginale – posiada parę wgnieceń od teksańskiego gradu i charakterystyczne dla Crown Victorii lekko podrdzewiałe doły drzwi, jednak wady te nie są widoczne bez dokładniejszego przyjżenia.
Jak na porządnego amerykańca z przebiegiem „po dotarciu” przystało, samochód gubi olej – jeśli miałby stać na ślicznej nawierzchni dłużej niż kilka godzin sugeruję podłożyć coś pod silnik lub zaparkować na dowolnym europejskim samochodzie.
Bagażnik pomieści przynajmniej 5 trupów w całości. Poćwiartowane zwłoki proszę szczelnie opakować w worki. Bagażnik wyposażony w kij baseballowy i szpadel (bez dopłaty).
Samochód posiada pancerne, żelazne zderzaki z gumowymi kłami – przy stłuczce kasuje większość europejskich samochodów, pozostałe wyłącza z ruchu na dłuższy czas.