BMW 1802

Cena: 150/do ustalenia zł/godzinę

Telefon: 602401993

e-mail: tomemek@tlen.pl

Województwo:

Silnik: 1800 benzyna
Rok produkcji: 1973
Stan samochodu: bardzo dobry

Samochód z kierowcą: tak
Cena do negocjacji: tak
Możliwość wynajęcia: ślub, wesele, film, reklama, impreza firmowa, wieczór panieński, prywatnie

Dodatkowy opis:
Ja wiem, szukasz ciekawego, nietuzinkowego, zwracającego na siebie uwagę samochodu, tak?
Ja też o takim zawsze marzyłem:)
Oto samochód, którego nie spotyka się często na drodze, samochód który dzięki swoim kształtom jest kwintesencją klasyki motoryzacji, youngtimer przez duże „Y”, samochód o ciekawej historii i samochód który wyzwala pozytywne emocje: od zdziwienia, niedowierzania, przez uśmiech, radość do euforii i czasem do autentycznego wzruszenia… Tym autem jest BMW 1802 z 1973 roku. Samochód dzięki któremu firma BMW stała się monopolistą w tworzeniu samochodów typu „sport saloon”, samochodów których technika i jakość wykonania zbudowały renomę firmy. Jest to auto, które w Europie i USA ma niespotykaną dla innych marek tak wielką rzeszę fanów.
Samochód jest utrzymany w oryginalnym stanie, wszystkie jego elementy wyposażenia pochodzą z epoki, jest w pełni sprawny i dzięki kanapowym fotelom bardzo wygodnym samochodem.
Wrażenia z jazdy są wspaniałe, a miny przechodniów bezcenne!
Również Ty możesz wynająć ten kawałek historii na kołach, na wszelakie imprezy okolicznościowe, na sesję zdjęciową, na wspaniałą podróż z ukochaną osobą, lub po prostu żeby spełnić swoje marzenia, jak ja.
Jeżeli masz jakieś pytania, chcesz się więcej dowiedzieć po prostu dzwoń. Na pewno dojdziemy do porozumienia.