Lincoln Town Car

Cena: zł/godzinę

Telefon: 730346346

e-mail: fajnyslub@gmail.com

Województwo:

Ta limuzyna nie ma sobie równych. Wiedzieli to Blake Carrington z „Dynastii”, Michael Jackson (tak, posiadał taki wóz!) i Bad Boys Blue. Dlaczego? Lincoln o klasycznym kanciastym nadwoziu i miękkim wnętrzu jest jednym z najwygodniejszych samochodów świata. Naprawdę! Kto jechał, ten wie.

Poczuj się jak gwiazda, bo siedmiometrowy Lincoln Town Car z lat osiemdziesiątych pozwala przenieść się z polskich ulic do Hollywood, gdzie błyskające flesze, czerwone dywany i nieodzowne długie limuzyny to codzienność. Te wyjątkowe pojazdy przeznaczone na wyjątkowe chwile do niedawna były częścią amerykańskiego snu o sławie i pieniądzach. Dzisiaj można wsiąść do takiego samochodu i cieszyć się luksusem.

Wyposażenie tej limuzyny pozwala na relaksacyjne podróżowanie na dłuższych i krótszych trasach. Ta bryka znakomicie sprawdza się w obsłudze uroczystości ślubnych, ale coraz częściej jest zamawiana jako komfortowy środek lokomocji VIP-ów i osoby celebrujące prywatne uroczystości, które znakomicie podkreślała majestatyczna powaga lincolna.

To coraz rzadszy w naszym kraju model, ma niepowtarzalny urok i zwraca uwagę bardziej niż nowy zaokrąglony typ. Auto ma oryginalny skórzany dach, odtwarzacz CD, radio, barek, klimatyczne oświetlenie i usytuowane naprzeciw siebie wygodne kanapy, a podwójna klimatyzacja sprawia, że temperatura w środku jest zawsze idealna. Limuzyną może jechać 6 osób (nie licząc szofera).

Przejazd taką limuzyną to też wyjątkowy pomysł na niezapomniany prezent, będący pamiątką na całe życie. Ślub, urodziny, rocznica, chrzciny, komunia, studniówka, wieczór panieński i kawalerski – lincoln podkreśli wyjątkowy charakter każdego wydarzenia. Świetnie się też prezentuje na zdjęciach!

Co jeszcze wyróżnia limuzynę na tle innych samochodów? Panna Młoda wsiądzie do lincolna bez obaw o suknię. To też auto idealne dla Pary Młodej i świadków – nie będą siedzieli ściśnięci jak w samochodzie wujka.

Szczegóły na fajnyslub.pl

Zapewniamy:

szofera
punktualność
niezawodność
prezencję i dyskrecję
przystrojenie samochodu na życzenie
niezapomniane wrażenia
szampana gratis

Obsługujemy:

uroczystości ślubne
jubileusze
zaręczyny
chrzty
komunie
studniówki
wieczory kawalerskie i panieńskie
urodziny i imieniny
imprezy lanserskie
spotkania biznesowe
zwiedzanie miasta
imprezy plenerowe
kampanie reklamowe
filmy, festiwale
transfer osób