Mercedes-Benz 190E Sportline

Cena: 100 zł/godzinę

Telefon: 608598907

e-mail: arghon@wp.pl

Województwo:

Silnik: M102 1.8
Rok produkcji: 1993
Stan samochodu: bardzo dobry

Samochód z kierowcą: tak
Cena do negocjacji: tak
Możliwość wynajęcia: ślub, wesele, film, reklama, impreza firmowa, wieczór panieński, prywatnie

Dodatkowy opis:
Baby Benz, czy najmniejsza limuzyna świata to okreslenia Mercedesa 190. Niezwykle trwały, wygodny jak na swoje gabaryty i zgrabny samochód.

Auto w bardzo dobrym stanie technicznym, mocno doinwestowane i bogato wyposażone jak na ten model (sportowe siedzenia przednie i kanapa, podłokietnik z przodu i z tyłu – pakiet Sportline, skórzana kierownica i gałka biegów, elektryczne szyby przednie i tylne, podgrzewane fotele, oryginalne felgi AMG Monoblock, wycieraczki reflektorów, dodatkowe światło STOP, 4 głośniki firmy Pioneer z automatyczną anteną, podświetlane daszki przeciwsłoneczne, dodatkowe oświetlenie kabiny, termometr zewnętrzny, a także sportowy kolektor wydechowy, katalizator i tłumik z dwoma końcówkami, rozpórka przedniego zawieszenia, sportowe sprężyny, duży zbiornik paliwa i oryginalny kanister w kole zapasowym).

Oferta obejmuje wynajem auta wraz z kierowcą za godzinę (przy wynajęciu na minimum 2 godziny).
Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia czasu wynajmu oraz odległości w zależności od potrzeb. W cenie skromna dekoracja auta z możliwością indywidualnego rozszerzenia za dopłatą.

Idealny na wszelkie okazję!

Zapraszam