Prezentujemy ogłoszenia wynajmu klasyków.

W jednym miejscu gromadzimy ogłoszenia wynajmu najpiękniejszych klasyków. Dodanie ogłoszenia jest zupełnie darmowe, a dzięki współpracy z najpopularniejszą stroną o klasycznej motoryzacji w Polsce – klasyczny.com, ogłoszenie trafia do największej możliwej grupy zainteresowanych osób.

Masz klasyka, którego nie używasz? Wynajmij go!

Trzymasz auto w garażu, zabierając je co jakiś czas na krótką przejażdżkę? Teraz możesz połączyć przyjemne z pożytecznym! Zarób na utrzymanie garażu, sprzedając usługę najmu swojego samochodu. Dodaj darmowe ogłoszenie i zapewnij swoim klientom niezapomniane wspomnienia.

Ogłoszenia trafiają do zainteresowanych.

Oferta naszych ogłoszeń wysyłana jest bezpośrednio do firm zajmujących się organizacją ślubów, agencji reklamowych, firm eventowych. Dzięki temu nie musisz martwić się o samodzielną promocję swojego samochodu. Ofertę najmu łatwo znaleźć w internecie, a dzięki przekierowaniu ze strony klasyczny.com, setki potencjalnych klientów codziennie trafiają na Twoją ofertę.

Zainteresowani kontaktują się bezpośrednio.

Zainteresowani wynajmem Twojego samochodu do ślubu, reklamy czy też na imprezę firmową kontaktują się bezpośrednio z Tobą i między sobą ustalacie warunki wypożyczenia.

 

białe e28

BMW E28