Polski Fiat 125P

Cena: 100 zł/godzinę

Telefon: 880537415

e-mail: krzysztof,gola89@gmail.com

Województwo:

Silnik: 1500
Rok produkcji: 1972
Stan samochodu: ZABYTKOWY

Samochód z kierowcą: tak
Cena do negocjacji: tak
Możliwość wynajęcia: ślub, wesele, film, reklama, impreza firmowa, wieczór panieński, prywatnie

Dodatkowy opis:

Oferuję Państwu wynajem auta-legendy marki POLSKI FIAT 125P zarejestrowanego jako pojazd zabytkowy na ceremonie ślubne, imprezy okolicznościowe, parady, pokazy, studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, kampanie reklamowe i wiele innych zaproponowanych przez klienta.

Prezentowany egzemplarz wyprodukowany został w 1972 roku w Fabryce Samochodów Osobowych Warszawa, jest przykładem Polskiej myśli technicznej XX wieku od lat 60-tych do 90-tych, utrzymany jest w stanie idealnym, z wieloma dodatkami, budzi podziw i zachwyt na ulicach nie tylko znawców.

W obecnych czasach auto klasyczne w stylu retro jest wyrazem indywidualności oraz wyróżnienia się z tłumu wśród natłoku identycznych ofert nowoczesnych aut. Jadąc do ślubu nowym Mercedesem czy Audi, nie wzbudzicie takiego zainteresowania u swoich gości weselnych i przechodniów jak podróżując zabytkowym i kultowym autem.

Wasi rodzice i goście starszego pokolenia wspomną tamte czasy i luksus jaki dawał Polski Fiat, a młodzież zainteresowana niespotykanym pojazdem chętniej zgłębi wiedzę o latach minionej epoki i ówczesnych cudach techniki.

Oferta obejmuje wynajem auta wraz z kierowcą za godzinę (przy wynajęciu na minimum 3 godziny).

Możliwość indywidualnego ustalenia czasu wynajmu oraz odległości w zależności od potrzeb klienta.

Działam głównie na terenie KIELC i województwa Świętokrzyskiego.
W cenie oferuję skromną dekorację auta z możliwością indywidualnego rozszerzenia przez klienta za dopłatą.