Volkswagen 1200 De Luxe

Cena: 120 zł/godzinę

Telefon: +48500241457

e-mail: info@garbusdowynajecia.com

Województwo:

Silnik: 1200cm3
Rok produkcji: 1960
Stan samochodu: odrestaurowany

Samochód z kierowcą: tak
Cena do negocjacji: tak
Możliwość wynajęcia: ślub, wesele, film, reklama, impreza firmowa, wieczór panieński,

Dodatkowy opis:

Szukasz wyjątkowego samochodu do ślubu, na studniówkę, do akcji promocyjnej lub innego nietypowego eventu?!
Doskonale trafiłeś!
Chciałbym zaoferować Ci wynajęcie unikalnego Volkswagena 1200 De Luxe znanego szerzej jako „Garbus”. Auto wyjechało z niemieckiej fabryki w Wolfsburgu 8 kwietnia 1960 roku. Samochód wykończony jest w zarezerwowanym wyłącznie dla tego rocznika kolorze L349 Jade Green, lub, jak kto woli, jasnopistacjowym. Połączenie ascetycznego, oldschoolowego lecz w pełni odnowionego wnętrza z niepowtarzalnym i niemożliwym do pomylenia z innym samochodem kształtem karoserii sprawia, że za tym pojazdem oglądają się wszyscy. Dodatkowe smaczki nie spotykane w innych Garbusach, które możesz zobaczyć na naszych drogach to m.in.: bagażnik dachowy ze stali nierdzewnej, chromowane felgi EMPI 5 czy absolutny rarytas: lusterka Albert Swan Neck. Kolejną cechą tego samochodu bardzo rzadko spotykaną w zabytkowych pojazdach poruszających się po naszych drogach a jeszcze rzadziej w Garbusach są strzałkowe kierunkowskazy zwane też „semaforami”.
Aby podkreślić wyjątkowość okazji na jaką wynajęte zostało to wspaniałe auto zawsze oferuję Ci osobistego szofera oraz możliwość udekorowania pojazdu zgodnie z Twoimi wskazaniami.
Samochód możesz obejrzeć w Warszawie, zaś obszar, na którym działam to przede wszystkim województwo mazowieckie choć oczywiście isnieje możliwość dojazdu również w odleglejsze od Warszawy rejony kraju.
Jesteś zainteresowany, masz pytania? Zapraszam do kontaktu!